MİAD ÜYELER BÖLGE BULUŞMASI FLORYA KAŞIBEYAZ RESTAURANT'TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MİAD’ın üçüncü kahvaltılı Üye Bölge Buluşması 05 Mayıs Cumartesi günü Florya Kaşıbeyaz Restaurant’da gerçekleştirildi.

MİAD Yönetim Kurulu üyesi Burhan POLAT’ın ev sahipliğinde düzenlenen bölge buluşmasına; bölgede bulunan  üyelerimiz ve üye adayı hemşehrilerimiz katılım gösterdi.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent KERİMOĞLU’nun da katılımı ile gerçekleşen  buluşmanın açılış konuşmasını MİAD Üyeler ve Mali İşler Sorumlusu Sedat AY yaptı.

Ev sahibi Yönetim Kurulu üyemiz Burhan POLAT misafirlere selamlama konuşmasının akabinde kürsüye gelerek konuşma yapan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ ise katılımlarından dolayı Sayın KERİMOĞLU’na, üyelere ve üye adayı hemşehrilerimize teşekkür etti.

Bu sene itibariyle 1600 yakın öğrenciye burs verildiğini ve gençleri daha fazla desteklemek istediklerini dile getiren AKDAŞ, üyelerden daha fazla destek beklediğini ve bu konuda daha fazla hassasiyet gösterilmesi gerektiğine işaret etti.

MİAD’ın yeni dönemindeki çalışmaları, planlanan faaliyetler ve Sekreterya nın daha güçlü olması için yeni yapılanması ile ilgili bilgilendirmeler yaptığı konuşmanın sonrasında şuan üçüncüsü düzenlenen ve dün başlayıp bugün devam eden  ‘Robocot Festivali’ faaliyetinin de Malatya’da devam ettiğini  sözlerine ekledi.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent KERİMOĞLU ise MİAD’ın yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili görüşlerini açıkladı. Çok geç kalmış bir buluşma oldu. Bu buluşmaları bundan böyle daha sıklıkla yapmamız gerekiyor diye dile getiren KERİMOĞLU, kendisininde iki kuşak öncesi Malatya’dan Ardahan’a geldiklerini söyledi. Malatyalıların kendisi için her zaman özel olduğunu belirten Kerimoğlu, “hemşerilerimize kapımız her zaman açık” dedi. Malatyalıların kendisinde özel bir yeri olduğunu belirten KERİMOĞLU, MİAD’a vermiş olduğu kahvaltı ve yapmış olduğu faaliyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Üyelerimizin tanışması ve iş ilişkilerini geliştirmesine yönelik yapılan toplantıda katılımcılar birbirleri ile tanışma,  kendilerini ve firmalarını tanıtma fırsatı buldular.

Daha sonra soru cevap şeklinde devam eden buluşma toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

 

Diğer Haberler