AKTIVITEM CATERING

 Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, çabukluk yeteneği ile yepyeni bir Catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıktık.

Lezzetimizin ilk adımlarını profesyonel bir ekip oluşturarak attık , Aktivitem Catering’in kalitesini sektörde kanıtlamak hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. 

Aktivitem Catering hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyede tutmaya özengöstermektedir. Kurmuş olduğumuz üretim tesislerimizde son sistem mutfak ekipmanlarını kullanarak da kalitemizi her daim yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Departmanlara ayrılmış personelimiz haftanın belirli gününde; müşteri ilişkileri yönetiminden, hijyen standartlarına, toplam kalite yönetiminden, gıdagüvenliğine kadar çeşitli konularda eğitime tabi tutulurlar. Bunun nedeni en iyiyi yakalamak ve sürekli gelişimi sağlamak adına “Önce İnsan Kalitesi”anlayışına olan inancımızdır.

Geçmişten günümüze süzülen ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklarının zenginliğiyle Aktivitem Catering çatısı altında birleşirve aşçılarımızın yeteneğiyle bütünleşir. Daha sonrasında ise sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan en ileri yöntem ve teknikler kullanılarakbeğenilerinize tüm ürün ve hizmetlerimiz özenle takdim edilir.

Aktivitem Catering ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi standartlarına sahiptir.

VİZYONUMUZ

Çağdaş, güvenli bir yönetim sistemi, üretim uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile müşterilerimizin tüm gereksinimlerini beklentilerin üzerine çıkarak karşılayan ve hizmet çıtasını sürekli yükselten, bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir gıda ve hizmet kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, tüketici haklarına saygılı, memnun edici uygulamalar yanında gıda güvenliği uygulamalarını kapsayan, en yeni teknolojileri uygulayarak kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi kişi ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Hazır Yemek ve Dış İkram teknolojisinde uluslararası inovasyonları ve standartları takip edip, bunların uygulamasını şirket bünyesinde zamanında, çabukluk ve detaylılık prensiplerini içerecek şekilde adapte etmek ve yasal mevzuatlara uymak.
  • Gıda güvenliği şartlarına uygun olarak ve hijyenik şartlarda üretim yapmak,
  • Yeni ARGEler doğrultusunda mevcut dış ikram ve Catering pazarlarını geliştirmek ve hatta yeni pazarlar yaratmak,
  • Müşteri isteklerini tespit etmek ve bu istekleri aşan kalite seviyesinde müşteri memnuniyeti , dış ikram, birebir hizmet alanlarında sağlamak, müşteri talep ve beklentilerini piyasanın genel koşullarının üstüne çekmek,
  • Catering faaliyetlerinde üst düzey lezzet, hijyen, müşteri ilişkisi, yenilikleri oluşturmak, bunları ISO sistemleri içerisinde genel standartlar haline getirmek, Bu Amaçlar Doğrultusunda Görevimiz; Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) ve Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi (ISO 22000:2005) Standartlarının Şartlarına Uymak Ve Etkinliğinin Sürekli İyileşmesini Sağlamaktır.
  • Mail Gönder
  • 0212 605 01 11
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / ESENYURT
  • Esenkent mah. Hadımköy Bahçeşehir yolu no:5 n.tepe f blok 1. bodrum kat no:1