CENTEKS TEKSTİL TURİZM EMLAK VE İNŞ.

 CENTEKS,1987 yılında çalışma hayatına satış alanında faaliyet göstererek başladı.1999 yılı itibari ile sektördeki faaliyetlerine kendi fabrika bünyesinde dokuma ve örme kumaşlardan oluşan bayan üst grup grup ürünlerini üreterek, müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

   Günümüze, alanında uzman stilist ve modelist kadrosuyla tasarladığı ürünlerini, günümüz trendine uygun bir şekilde üretmeyi sürdürmektedir.

 

  Türkiye’de olduğu kadar, dış pazarlarda da yüksek kalite ve başarılı temsil yeteneği ile müşterilerine hizmet veren, her geçen gün üretim alanında ortaya koyduğu istikrarlı büyüme trendine gün be gün arttırmaktadır. Kuzey pazarları başta olmak üzere, Doğu Avrupa ve Asya’da yoğun talep görerek, Rusya, Ukrayna, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Bulgaristan, Macaristan, Özbekistan, Kazakistan ve Azerbeycan’da ürünlerini satma noktasına getirerek marka olmanın sorumluluğu bilinci ile hizmetlerine devam etmaktedir.

 

      Bütün ürünlerini kendi üretim tesislerinde üreterek aylık 100.000 adetlik üretim hacmini yakalayarak sektörde kendini yenileyerek bulunduğu konumu her geçen gün güçlendirmektedir.

Markalarımız