DAYIOĞLU PETROL ÜRÜNLERİ

 Dayıoğlu Petrol Ürünleri San. Dağ. Paz. Tic. Ltd. Şti sektördeki saygın geçmişi ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, endüstriyel ve otomotiv yağları konularında İstanbul Anadolu yakasında Petrol Ofisi Yetkili Distribütörü olarak 2.000 m² deposu ile uzman satış ekibi ile siz saygın iş ortaklarımıza 25 yıldır hizmet vermektedir.

Gelişen sanayi sektörüne cevap verebilecek doğrultuda, endüstriyel kuruluşların özel ürün ihtiyaçları doğrultusunda Alman TEXOL Endüstriyel Yağları, bakım ve onarım ürünleri ve diğer ithal markaların yağlayıcı ürünlerini de stoklarında hazır bulundurmaktadır.

Bunun yanında sentetik ve mineral yağ, gres ve aerosol çeşitleri ile başta otomotiv, tekstil, gıda , demir çelik, çimento, maden, ağaç, cam, kağıt ve rüzgar enerjileri olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Otomotiv ve Endüstriyel ürün listemizde yer alan ürün portföyümüzü internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Tüm sorunlarınıza, uzman teknik ekibimiz tarafından bizzat yerinde çözüm getirilmekte ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun hızlı çözümler sunmaktayız.

 

  • Mail Gönder
  • 0216 306 70 66
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / KARTAL
  • Esentepe Mah. İnönü Cad. Verim Sitesi A Blok No:2-3 Kartal