GENÇ PETROL OTOMOTİV İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

 2003 yılında İstanbul’un Eyüp ilçesinde, siz değerli müşterilerimiz için temiz akaryakıt ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan Genç Petrol, Türkiye’de akaryakıt sektörüne yenilikleri getiren, Petrol Ofisi A.Ş ile birlikte öncü adımları atan firma olmuştur.

Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Genç Petrol Petrol, dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli akaryakıt sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde  müşterilerine verdiği önemi göstermiştir. 
 
Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini güçlendiren Genç Petrol, mevcut çalışma alanını daha da geliştirerek çalışanlarının motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır. Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.
 
Kuruluşundan bu güne Genç Petrol ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.