GÜRTEKNİK BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ

 2007 yılında Yazıcı pazarının tüketim malzemeleri olan Printer şeritleri ,toner,inkjet ile başlayan satış faaliyetimiz zaman içerisinde yazıcı pazarında ki teknolojik gelişmelere paralel olarak Inkjet ve Laser yazıcı tüketim malzemeleri olan Inkjet Kartuş ve Laser Toner Kartuşlarını imalatını yaparak pazara sürekli yeni ürünleri temin etmektedir.

İthalatını ve satışını yapmış olduğumuz ürünler NEW COMPATİBLE(TAMAMEN YENİ ÜRETİM) ürünler oluşmaktadır.İthalatı yapılan ürünlerimizin ORİJİNAL ÜRÜN DENKLİK BELGESİ, TS EN 9001:2008  belgeleri bulunmaktadır.

Deneyimli  ve uzman personeli ile Türkiye geneline satış ve destek hizmeti sağlayan sektörümüzün öncü  firmalarından biridir.Bilişim sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip eden firmamız bayi ve kurumsal kanalda müşteri ve iş ortaklarına müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek huzurlu birlikteliği daha da ileriye götürmek için çalışmaktadır.Kurulduğu yıldan itibaren sürekli büyüme gösteren GÜRTEKNİK BİLGİSAYAR SARF MALZEMELRİ .sektöründeki yerini her geçen yıl daha da güçlendirmektedir.
 
GÜRTEKNİK BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ .olarak  piyasamızın sınırsız isteklerini en iyi ürün kalitesi ve ekonomik olarak temin etmeyi sağlamaktır.

GÜRTEKNİK BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ olarak farklılık yaratacak kalıcı üstünlükleri sağlamayı ilke edinmiş bir işletmeyiz.

Markalarımız