İSTANBUL BAL EVİ

 İSTANBUL BAL EVİ

İstanbul Bal Evinin faaliyetleri 1970’te MUSTAFA TOKTAŞ tarafından İstanbul-Eminönü Tarihi Yağ İskelesi Çarşısında başlamıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan İstanbul Bal Evi, üretime başladığı ilk günden itibaren “kaliteli arı ürünleri” ni tüketiciyle buluşturma anlayışını benimseyen ve bu çizgisinden asla taviz vermeden bugünlere gelebilen güçlü bir bal üreticisidir.

1984 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Haliç`i temizleme çalışmaları döneminde, Tarihi Yağ İskelesi Çarşısı yıkılmış ve İstanbul Bal Evi de buradaki tüm toptancı esnafla beraber Rami Gıda Sitesindeki yeni iş yerinde faaliyetine devam etmiştir.

Profesyonel kadrosunu, uzun yıllara dayanan deneyimini, dürüst çalışma ahlakını insan sağlığına ve doğaya karşı beslediği sorumlulukla harmanlayan İstanbul Bal Evi bal piyasasına imzasını atmıştır.

Sağlıklı, lezzetli ürünleri ve sürekli yükselişte olan müşteri grafiği sayesinde bal piyasasının yıldızları arasında yer alan firmamızın haklı başarısı, her geçen gün katlanarak artmaktadır. Güvenle tüketip sevdiklerinizle de gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz ürünlerini sizlerle kırk beş yıldır paylaşan İstanbul Bal Evi, sağlığınız ve damak tadınız için çalışmaya titizlikle ve büyük özenle devam etmektedir.

  • Mail Gönder
  • 0212 640 22 46
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
  • Kocatepe Mah. Gümrük İskelesi Cad. A Blok No:898-899 Mega Center Ticaret Merkezi