KARADAĞ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 Karadag Gömlek otuz yılı aşkın süredir gömlek imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık sahamız olan gömlek tasarım ve üretimine konsantre olmamızdandır ki, yıllar içinde kalite ve profesyonel müşteri hizmetleri konusunda piyasada saygın bir ünvan edindik.

Şirket Profili:
Atölyemiz, showroom ve merkez ofisimiz İstanbul- Bayrampaşa’dadır. Üretim bandımızdaki makineler sık sık yenilenmekte ve en yüksek kaliteyi müşterilerimize sunmak için sürekli üretim sistemimiz geliştirilmektedir. Gömlek imalatında önemi öne çıkan paketleme hususunda gösterdiğimiz özen ise ürünlerimizin en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Sizin için ne yapabiliriz
Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak, kendi markamız olan Rambelli markasıyla üretim yapma seçeneği sunduğumuz gibi, müşterimizin kendi markası için de üretim yapabiliriz. Her iki durumda da müşterimiz, müşteri temsilcisi ve tasarımcımız beraber çalışıp modellere karar verirler.

Firmamızın piyasadaki özel konumunu sağlayan, müşterilerimizin isteklerini anlamaya verdiğimiz hassasiyettir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de bu inancımızı doğrulamaktadır.

  • Mail Gönder
  • 0212 612 00 70
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / AVCILAR
  • Firuzköy Mah. Mezarlıkaltı Yolu Sok. No:16 Karadağ İş Merkezi