KONTROLMATİK ENERJİ ve MÜHENDİSLİK a.ş.

 KONTROLMATİK HAKKINDA

Enerjinin kullanıldığı, yaşam alanları için ürettiğimiz otomatik kontrol sistemlerimiz sayesinde, hem enerjinizi verimli şekilde kullanır, hem de dünyamızın doğallığını korumaya yardımcı olursunuz.

Türkiye’nin lider mühendislik firmalarından biri olan Kontrolmatik, enerji dolu, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Kontrolmatik, sunduğu çözümler için gerekli tesisat ve panoların imalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve anahtar teslim hizmet politikası ile müşterilerine maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.

Günümüz teknoloji koşullarına bağlı olarak ürün ve sistem yelpazesini sürekli geliştiren Kontrolmatik, hızla gelişen yapısı ile dünya markası olma hedefi ne emin adımlarla ilerlemektedir.

Kontrolmatik, İstanbul merkezli olup yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerine enerji kaynaklarını verimli kullanmak için farklı projeler ve hizmetler sunmaktadır. Bunun için, ölçtüğümüz verilerin niteliği çok önemlidir. Gerçek veriye ulaşmak için geniş bir test ve ölçü aleti techizatımız bulunmaktadır.

Şirketimiz, TÜV tarafından yapılan denetimler sonucunda, kalite yönetim sisteminin iso 9001:2000 standardının tüm gereklerini yerine getirmiş ve iso 9001:2000 kalite sistem belgesini almaya hak kazanmış olup, 10/11/2008 tarihi itibariyle onaylanmış sertifika tarafımıza teslim edilmiştir.

  • Mail Gönder
  • 0212 659 24 41
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / ESENLER
  • Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. koza Plaza A Blok Kat:15 D:58