MARKİZ PATENT

 Avrupa Patent ve Marka Vekili olan Orhan Eriman 23 yıldır sektörde edindiği deneyimlerini ve hizmetlerini Mart 2011 tarihinden itibaren kurulan Markiz Marka Patent Hizmetleri Ltd. Şti.'nde devam ettirmektedir.

MARKİZ, sınai haklar olarak adlandırılan marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin doğru, hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla, çalışma sistem ve prensiplerini net olarak tanımlamış, kalite sistemini bünyesine entegre etmiş, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık firması haline gelmiştir. 

Bu amaçla yurtiçinde kendi uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile hizmet veren MARKİZ, yurtdışındaki işlemler için de yurtdışındaki patent vekili partnerleri ile koordineli olarak çalışmaktadır.

MARKİZ'in temel çalışma prensibi, "müşterisini kendi iş ortağı gibi" görmektir.

Sınai mülkiyet hakları yapıları itibariyle uzun vadeli çalışma ve doğru hedefler üzerinde hareket etmeyi gerektirmektedir. Bu nedenle MARKİZ müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini anlama konusunda özel bir çaba içindedir. MARKİZ'de çözümler standart değildir. Çözüm, her müşterinin yapı ve beklentisine en uygun ihtimal düşünülerek ortaya konur. 

MARKİZ, sınai hakların en az diğer sermaye tipleri kadar önemli değer olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda üye olduğu pek çok sivil toplum kuruluşu bünyesinde de çeşitli faaliyetler sürdürmekte, sanayi ve ticaretle uğraşan tüm toplum kesimleri ile bilgi alışverişinde bulunmaktadır.

  • Mail Gönder
  • +90 (212) 347 62 55
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
  • Nispetiye Mahallesi, Nispetiye Cd. Levent İş Merkezi No:6 K:2, 34330 Beşiktaş - İstanbul /TÜRKİYE