MENDOĞLU ÇAMAŞIRLARI SAN. TİC. A.Ş.

 Mendoğlu Çamaşırları, bayan iç çamaşırı üretimi konusundaki 22 yıllık tecrübesini uluslararası pazarlara da yansıtıyor. 'Rahatlık ayrıntılarda gizlidir' sloganıyla yola çıkan ve 22 yıldır 'MENDOĞLU ve MENDO' markasıyla ihracat yapan şirketimizin hedefi 'bir dünya markası haline gelmektir.

Beykoz'daki 5040 metrekarelik ve Düzce'de 5000 metrekarelik kapalı alana sahip 2 Fabrikamızda üretim yapmaktayız. 


Üretimimizin yaklaşık yüzde 85'ini başta Almanya, Fransa ve ABD olmak üzere Hollanda, Yunanistan, İsrail ve Polonya gibi ülkelere ihraç ediyoruz. İç pazara yönelik olarak da son 4 yıldır 'MENDO' markası ile Yeşildirek toptan satış mağazamızda faaliyet gösteriyoruz.

Tasarımdan kesim ve dikişe, kalite kontrolden ambalaja kadar tüm birimlerini tek çatı altında toplayan kuruluşumuz, özgün tasarımlardan oluşan modern koleksiyonlarıyla tüketicinin haklı 
beğenisini kazanmıştır. 'MENDO', sektörün parlayan yıldızı olmayı sürdürecektir.

MENDO LINGERIE çalışmalarında, yaptığı işin evrensel kriterlerini baz alır. üretimin başlangıcından ürünün alıcıya ulaşıncaya kadar geçirdiği tüm evrelerde evrensel kriterler tek ölçüdür. MENDO LINGERIE çağın getirdiği tüm teknolojik imkanları üretiminin her aşamasında kullanmaktadır.

MENDO LINGERIE çalışanlarının iş güvenliği ve çalışma konforu için gerekli olan tüm ortamı hazırlamıştır. MENDO LINGERIE çocuk işçi emeğinin kullanılmasının insanlık suçu olduğunu kabul eder ve her fırsatta bu konu üzerine dikkatleri çekmeye çalışır.

MENDO LINGERIE sektör yayınlarının sürekli çalışmalarına yer ayırdığı ve danıştığı bir markadır.