MİL-MAY TEKSTİL SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

 MİL-MAY

2001 yılından beri hazır giyim imalat ve ihracatı yapan firmamız var olan yetenek ve kalite anlayışımız geçen 16 yılda daha da geliştirerek hedeflediğimiz noktaya bugün itibariyle başarıyla ulaştı.

Şık, rahat, kullanışlı ve yüksek standartlarda eko ve organik belgeli çevreci anlayışla ürünler ürettik ve müşteri memnuniyetini kazandık.

Para her şartta kazanılır ama önemli olan paranın yanı sıra çalışanlarımızı kazanmak müşteri memnuniyeti kazanmak, bununla birlikte ülkemize kazandırmak. Çevre zarar vermeden geçmişten gelen kalite anyaşımızı sürdürülebilir ve istikrarlı hale getirmektedir. Kısacası teknolojide güncel, yardımcı maddelerde güncel personel yönetimi anlayışında çağdaş ve yasalara saygılı bir Mil-May'ı sürekli kılmaktı amacımız.

Teknolojinin hızını yakalamak, enerjimizi güce dönüştürerek geleceğe emin adımlarla yürümekti amacımız.

Araştıran, geliştiren sektörümüzdeki değişiklikleri ve trend olanı yakalayan bu gayret ve anlayışla hayata mutluluk katan giysiler üretmekti amacımız.

Nitelikli ve insanları seven, işini seven, gelişmeye açık kadromuzu en değerli varlığımız olarak kabul ediyoruz.

Kapasite olarak büyümek yetmez, nitelikli ve doğru düşünen, doğru uygulayan, kadroya ve teknolojiye sahip olmak önemlidir

Çevremizde ve rakiplerimize saygılı olarak pernsiplerimizi önce insan anlayışıyla kaleme aldık ve uyguladık.

Ortak akıl ürünüdür aldığımız her karar, hızlı düşünen, hızlı uygulayan termine uymamızın müşterimizin de terminini aksatmayacağını bilerek üretimimizi planladı. Aşama aşama denetimin dönülmez hataları önleyeceğini hep prensip edindik ve üretimde denetimin kaliteyi getirdiğini gördük.

Marka olmak, zirvedekilerle yarışmak vazgeçilmez misyonumuzdur. Yarına bugünden hazırlamazsan geç kalırsın.