NUR ŞİRKETLER GRUBU

 Nur Cephe Sistemleri; Alüminyum giydirme cephe ve doğrama sektöründe imalat ve montaj yapan bir kuruluştur. Amacı alüminyum sektöründe kalite, özgünlük, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe liderliğini sürdürmektir. Firmamızın İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 10.000 m2 arazi üzerinde 8.000 m2 kapalı ,Güneşli semtinde de 2500 m2 arazi üzerinde 3500 m2 kapalı alana sahip tesislerinde Alüminyum Profil işleme, Kompozit ve Levha işleme, Çelik işleme, Aksesuar üretimi yapılmakta olup tüm departmanlarımız gelişmiş teknolojik makine parkına sahiptir...

 

   Strüktürel Silikon Cephe ,Transparan Cephe, Skylight, Klasik Kapaklı Cephe, Sürme Kapılar, Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız kapı-pencere doğramaları, Alüminyum Kompozit Panel, Terra Cotta,Alcotta,Compact Laminat,KaleSinterfleks,Kış Bahçesi, Özel tasarım saçaklar , Otomatik ve Fotoselli Kapılar ana üretim ve montaj kalemlerimizdir.

   Türkiyede 30 mimar ve mühendisten oluşan teknik ofise, 220 kişilik imalat ve montaj kadrosuna sahip olan firmamız yıllık 400.000 m² giydirme cephe, Alüminyum kompozit levha ve 500.000 metre alüminyum doğrama imalat ve montaj yapacak bir kapasite ile mimar, müteahhit ve bina sahiplerine mükemmel ürünler sunmaktadır.

   Firmamız gerek tasarım, gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır. Nur Cephe Sistemleri aynı zamanda bir Dünya firması olmayı hedeflemiş, pazarlama, üretim ve kalitesini bu hedefe uygun olarak revize ederek Dünya pazarlarına açılmıştır.

 

   TARİHÇE

   NUR CEPHE sistemleri 1997 yılında İstanbul / Güneşli'de 100 m2 lik bir atölye de 6 çalışana sahip olarak  kuruldu.

   Sistemli ve disiplinli çalışmasıyla müşterilerinin referans zinciri sayesinde kısa sürede tanınan ve memnun müşterilerin çevresine tavsiyesi üzerine tercih edilen bir kurum olmasıyla büyümeye başladı.

   2001 Yılında 65 çalışana ulaşan , yine İstanbul/Güneşli'de 2500 m2 lik bir tesise taşınan firma , Anadolu'ya açılarak Türkiye'nin bir çok vilayetinde cephe kaplama ve alüminyum doğrama tahhahütlerini üstlenerek başarıyla yapmaya başladı.

   2004 Yılında yurtdışına açılan ve ilk olarak Kosova'da bir şirket kuran firma bu ülkede oldukça tanınan bir firma oldu.

   2006 yılında Romanya ve Cezayir pazarına da giren firma daha sonra İran,Libya,Irak,Gürcistan,Azerbaycan pazarlarında taahhüt işleri almaya başladı.

   2010 yılında İstanbul Büyükçekmece de 10.000 m2 lik arazi de 8000 m2 lik tesisini inşa ederek taşındı.

   2011 yılı itibariyle 8 ülkede faaliyet gösteren, İran,Irak,Libya,Kosova ve Romanya'da şirketler kuran Nur Cephe  toplam 225 'i Türk 290 çalışana ulaştı.

Yakın gelecekte Ortadoğunun en büyük giydirme cephe şirketi olmayı hedefleyen Nur Cephe , emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

 

strong>   ÜRETİM TESİSLERİ

   İstanbul Büyükçekmece'de 10.000 m2 arazi üzerinde 8.000 m2 kapalı alanda ve İran/Tahran'da 9.000 m2 arazi de 4200 m2 kapalı alanda  faaliyet gösteren tesislerimiz gelişmiş CNC ve alüminyum işleme hatlarına sahiptir.

   Üretim hattı tam entegre olan tesiste tüm işlemler bilgisayar kontrollü olarak gerçekleşmekte ve yıllık 400.000 m2 giydirme cephe,300.000 m2 kompozit panel,500.000 mtül alüminyum doğrama ve 1.500 ton hafif çelik işleme kapasitesi mevcuttur.

   45 mimar,mühendis ve teknikerden oluşan mimari  idari ve pazarlama kadrosunda ki çalışanlarımız Büyükçekmece ve Tahran'daki  tesislerimizde  yerinde üretim ve denetim ilkesine uygun olarak fabrika bünyesinde ki yönetim binalarında faaliyet göstermektedir.

   Tasarım,teklif,proje,şantiye,kalite denetleme ve planlama departmanlarından oluşan mimari ofiste departmanlaşma ve uzmanlaşma yoluna gidilmiştir.

   Üretimde Dünyanın ve Türkiyenin en kaliteli markalarının ürünleri kullanılmakta olup “tek seferde doğru” ilkesi benimsenmiştir.

  • Mail Gönder
  • 444 36 44
  • Web Sitesi
  • Kuruluş Yılı: 1997
  • İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
  • Kaya Milenyum İş Merkezi Kat:7 No:139 Beykent