OZANCAN PREFABRİKE YAPI ELEMANLARI İNŞ. VE MALZ. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 Firmamız, mevcut prefabrik imalatlara ek olarak daha geniş ürün yelpazesinde hizmet verebilmek için 21 AĞUSTOS 2009’da Hadımköy’de 3.000 m2’si kapalı olmak üzere 15.000 m2 alan üzerine kurulu şimdiki üretim tesisini kurmuş ve İstanbul’un önemli yüksek katlı konut projesinde; ilk defa filigran döşeme uygulamasını yapmıştır. Ayrıca konvansiyonel inşaatlarda her tür hizmeti tek elden verebilmek için fiber takviyeli cephe paneli, yangın merdiveni ve bahçe duvarı imalatlarına başlamıştır.

    OZANCAN PREFABRİK, kalite anlayışını TSE belgelerine ek olarak AJA 9001 Belgelendirme Ltd Şti’ nden aldığı TS EN ISO 9001:2008 Yönetim Sistem Belgesini de alarak pekiştirmiş ve sektöründe hak ettiği yere hızla ilerlemektedir.

   OZANCAN PREFABRİK, ürettiği prefabrik imalatlar ile; başta fabrika inşattları, konut, AVM, spor salonu, pazar yeri, öğrenci yurt binaları, okul, otopark, endüstriyel yapılar(fabrika-depo-antrepo-soğuk hava deposu vb…), köprü, istinat yapıları, dere ıslahı inşaatları gibi çok çeşitli uygulamalarda yatırımcılara ve müteahhitlere hizmet vermektedir.
  • Mail Gönder
  • 0 212 771 10 30
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / ARNAVUTKÖY
  • Hadımköy Mah. Babanakkaş Yolu Cad. No:19 Hadımköy