ÖZEN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

 Özen Gümrük Müşavirlik Hizmetleri Limited Şirketi, ticari faaliyetine 1996 yılında başlayan ve Müşterilerine butik hizmet sunmayı ilke edinmiş bir gümrük müşavirlik şirketidir. Kuruluşundan itibaren sunduğu hizmetlerde kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

ÖZEN Gümrük, konusunda uzman, deneyimli, titiz personeli ile müşterilerine özel çözümler üretebilen, zaman ve maliyetlerde tasarruf sağlayan hizmet anlayışı, her gün bir adım ileriye taşımayı hedef almıştır. 

Türkiye'nin ilk 1000 işletmesi başta olmak üzere, seçkin bir müşteri portföyü ile Gümrük Müşavirlik Hizmetleri'ne devam etmektedir. Şirketimiz 2 ilde 1 merkez, 1 şube, 1 irtibat bürosü, 4 Gümrük Müşaviri, 7 Gümrük Müşavir Yardımcısı ve toplamda 20 operasyon personeli ile ülkemizin seçkin gümrük müşavirlik şirketlerinden biridir. 

Teknik altyapısını günün koşullarına göre sürekli geliştirip, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Gümrük Müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromunz ile yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip ederek ve uygulayarak, eşyanızın sadece gümrükten çekilmesinden ibaret olmadığı bilinci ile en doğru ve en iyi hizmetleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

  • Mail Gönder
  • 0212 653 16 80
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
  • Sanayi Cad. Elpa Rezidans No: 20 Kat: 5 D. 5 Çobançeşme