PROMAT BASIM YAYIN SAN. ve TİC. A.Ş.

 Bir başarı hikayesi... Promat’ın başarı hikâyesi 1991 yılında iki renkli baskı makinesiyle başladı. Promat bugüne kadar birçok saygın firmaya sayısız baskı çözümleri sundu. Çok değerli sanatçılarla birlikte çalışmanın onurunu yaşadı. Bu sayede Promat bugün baskı sektörünün öncü firmaları arasında.

Promat Üssü

Promat 2006 yılından beri 10.000 m2 arazi üzerine kurulu, 20.000 m2 kapalı alanda sektörün en gelişmiş binasında- “Promat Üssü”nde hizmet veriyor.
Bu güne kadar yaptığı yatırımlar sayesinde; tabaka ve rotasyon baskı çözümlerinden, laminasyon, mücellit, kesim, katlama, paketleme ve nakliye hizmetlerinin tamamına kadar olan süreci tek elden gerçekleştiriyor. 8 adet ofset makinesi, 32 ve 16 sayfalık 2 adet web ofset tesisi ile donatılmış makine parkı büyümeye devam ediyor. Böylelikle en kaliteli üretimi en kısa sürede sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

Teknoloji ve eğitim

Promat teknolojiye yaptığı yatırımların yanı sıra kalifiye eleman yetiştirilmesine de büyük önem veriyor. Matbaa alanında eğitim veren lise ve üniversiteler ile kurduğu bağlantılar sayesinde, “yerinde pratik eğitim” felsefesiyle geleceğin donanımlı matbaa personelinin yetiştirilmesine gönüllü olarak katkı sağlıyor.
20 yılda yakaladığı başarıda gelişen teknoloji ile ustalığı birleştirme çabasının büyük rolü olduğunu biliyor.

  • Mail Gönder
  • 0 212 622 63 63
  • Web Sitesi
  • Kuruluş Yılı: 1991
  • İSTANBUL / ESENYURT
  • Sanayi Mah. 1673 Sok. No.34 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE