ŞİTOĞLU PAZARLAMA TİCARET LTD. ŞTİ.

 Türklerin geleneksel ürünü, sofraların vazgeçilmez yiyeceği pekmezi 1996 yılında Malatya'da 400 m2 'lik küçük bir alanda üretmeye başlayan ŞİTOĞLU, bugün 20.000 m2 alan üzerine kurulu 7000 m2'lik kapalı alanda son teknolojiyle üretim yapıyor.ŞİTOĞLU fabrikasında 130 çalışanıyla, Türkiye'de sadece "pekmez" üzerine yatırım yaparak 0 doğal, 5 çeşit pekmez " üreten be pazarlayan " tek firmadır.

En son teknoloji kullanılarak üretim yapılan, Türkiye'nin en büyük pekmez fabrikasıına sahip ŞİTOĞLU tesisleri yılllık 15.000 tonluk üretim kapasitesine sahip.

ŞİTOĞLU, 2006 yılında 25 yıllık tecrübesini piyasaya yeni sürdüğü "PEKMEZİM"  markalı ürünleriyle gösteriyor ve yaptığı yatırımlarla markasını gülendiriyor.İlk önceleri private markalı ürünler yapan ŞİTOĞLU 2005 yılı sonu itibariyle markalaşmış ve tüm yatırımını "PEKMEZİM" markası üzerine yapmıştır. "PEKMEZİM" markalı ürünlerinde ŞİTOĞLU, yaptığı AR-GE yatırımı ile kolay kullanıma yönelik, "Türkiye'de ilk" özel bir ambalaj geliştirmiştir. ŞİTOĞLU 2006 yılı satış hedefini  -"PEKMEZİM" markasıyla- kapasitesinin y'ini iç piyasaya, 0'unu yurt dışı satış olarak planlamakatadır.

Üretim hayatına ilk olarak dut pekmezi üreterek başlayan ŞİTOĞLU, daha sonra ürün yelpazesine harnup(keçiboynuzu ) pekmezi ve  "dünyada ilk ve tek" kayısı pekmezini eklemiştir.Dut, üzüm, harnup, hurma ve kayısı pekmez çeşitleriyle Türk halkını geleneksel damak tadı pekmez ile buluşturan ŞİTOĞLU 2006 yılında, "PEKMEZİM" markasıylai 0 doğal üretimden ödün vermeden ürün çeşitlereine yenilerini eklemeyi hedeflemektedir. ŞİTOĞLU ürünleri tüm ulusal zincir marketlerde satılmaktadır.

  • Mail Gönder
  • 0212 437 30 00
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
  • Kocatepe Mah. 12. Sok. C 56 Blok No: 524 Mega Center

Markalarımız