TEKPOL TEKNİK POLİÜRETAN SAN.TİC. A.Ş.

 TEKPOL, poliüretanın her alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek adına ürün çeşitliliğini ön planda tutar. 2013 yılı itibariyle yeni sistem evinde hem termoplastik (TPU) hem de termoset poliüretan ailelerinden 300'ün üzerinde poliüretan sistemin üretimini gerçekleştirmektedir.

TEKPOL olarak her müşterinin kendine özel ihtiyaçlarının var olduğunun ve bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ürün çalışması yapmanın öneminin bilincindeyiz. Bu yüzden her müşterimize aynı ceketi giydirmeye çalışmaktansa, ihtiyaçlarınıza tam yanıt verebilecek ve üretim performansınızı en üst düzeylere taşıyacak ürünler tasarlıyoruz. Diğer bir deyişle herkese bedenine göre ceket dikiyoruz.

Poliüretanın doğası gereği değerli müşterilerimizin bu imalatı gerçekleştirirken ihtiyaçları olan yardımcı malzeme ve makina ekipmanlarını daha hızlı ve tek bir adresten karşılıyoruz. Tüm poliüretan ihtiyaçlarınıza çare olabilmek adına ürün portföyümüzde geniş yer ayırıyoruz. Bunu yaparken de alanlarında dünyanın en kaliteli ürünlerini üreten iş ortaklarımızla çalışıyoruz.

TEKPOL olarak çalıştığımız müşterilerimize ürünlerimizi hizmet garantisi ile birlikte sevk ediyoruz. Bu garanti kapsamında :
- Planlı siparişlerde her zaman gününde sevkiyat 
- Planlama dışı siparişlerde 48 saat içinde sevkiyat 
- Yeni ürün denemelerinde ürün istenen performansa gelene kadar yerinde teknik servis 
- 7/24 teknik servis 

Ayrıca siz değerli müşterilerimizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmamak adına stoklarımızı her zaman üst seviyelerde tutuyoruz.

TEKPOL kendini her zaman bir adım önde tutmak adına iddialı bir kalite politikası izler. Bu kapsamda şu ana kadar hak kazandığımız ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve ISO16949 kalite belgelerinin yanı sıra ürün performans kriterlerini ispatlayacak sektörel ve ürün bazında kalite ve standart belgelerini de elinde bulundurmaktadır.

Rakamlarla;

TEKPOL 2013 yılı itibariyle 
- 60.000 MT Poliol Sistem üretimi 
        - 24.000 MT Prepolimer üretimi
        - 6.000 MT Termoplastik poliüretan üretimi
        - 22.000 MT Baz Poliol üretimi (APP)  
- 600+ Ürün çeşiti 
- 25 Yıllık tecrübe 
- 18 Ülkeye ihracat